با وارد کردن شماره همراه می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید. سپس گزینه “پروفایل” را انتخاب نمایید و آسانی در قسمت “حساب کاربری” روی دکمه ویرایش کلیک نمایید. بعد از تغییر اطلاعات با زدن گزینه “ذخیره” مشخصات خود را به روز‌رسانی نمایید.

با کلیک کردن بر روی گزینه “ثبت نام” صفحه‌ای جدید برای شما باز خواهد شد. با وارد کردن شماره همراه یک کد تائید برای شما پیامک خواهد شد. بعد از وارد کردن کد فعال سازی ثبت نام اولیه انجام می‌شود. با تکمیل کردن اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق پستی و… ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.

برای خرید از سایت لباست حتما باید ثبت‌نام شما تکمیل شده باشد.

با شماره تماس واحد b2b تماس گرفته شود: 09120451998

با استفاده از راه‌های ارتباطی زیر نیز می توانید خرید خود را انجام دهید:

  1. شماره تماس: 91070006-021 داخلی 100
  2. واتساپ، روبیکا و ایتا: 09192615705

بعد از وارد شدن به پروفایل، کالا‌های مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید. سپس بر روی گزینه ثبت و مرحله بعد کلیک نمایید. بعد از انتخاب کردن آدرس می توانید درگاه پرداخت خود را انتخاب نمایید. بعد از نهایی شدن سفارش برای شما یک پیام ارسال حاوی کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد.

در زمان ثبت سفارش می‌توانید با انتخاب درگاه اینترنتی مورد نظر، اطلاعات پرداخت خود وارد کنید و پرداخت خود را انجام دهید.

زمانی که سفارش نهایی شود، فقط با هماهنگی واحد پشتیبانی امکان تغییر در اطلاعات وجود دارد. اگر سفارش ارسال شده باشد به هیچ عنوان امکان ویرایش آدرس وجود ندارد.

خیر، فقط با فعال سازی گزینه “موجود شد به من خبر بده” و ثبت شماره تلفن، زمانی که کالا موجود شود به شما پیامکی ارسال خواهد شد و می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

زمان مشخصی برای طرح‌های مناسبی یا فروش‌های فوق العاده وجود ندارد. با عضویت در خبرنامه و یا تکمیل ثبت نام، دوره های فروش ویژه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت موجود بودن کالا، محدودیتی برای خرید وجود ندارد.

اگر سفارش ارسال نشده باشد، می توانید از راه تماس با واحد پشتیبانی سفارش خود را تغییر دهید.

به همراه سفارش برای شما فاکتور نیز ارسال می‌شود. همچنین با ورود به بخش پیگیری سفارش، می‎‌توانید فاکتور الکترونیکی خود را نیز دریافت نمایید.

اگر سفارش ارسال نشده باشد امکان اضافه کردن کالای جدید با پرداخت مابه التفاوت وجود دارد. شرط این کار ارسال نشدن کالا می‌باشد.

با استفاده کردن از راه های ارتباطی و تماس با واحد پشتیبانی می توانید سفارش خود را لغو نمایید. بعد از دریافت شماره حساب، بین 48 تا 72 ساعت وجه به شما استرداد خواهد شد.

خیر، می‌توانید از کالاهای موجود خرید خود را انجام دهید. برای خرید های تعداد بالا و یا سازمانی، حتما با واحد b2b تماس گرفته شود.

اگر تا 24 ساعت وجه پرداختی به حساب شما برگشت داده نشد، می‌توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل شما حل شود.

در حال حاضر پرداخت فروشگاه اینترنتی لباست فقط از طریق پرداخت اینترنتی امکان‌پذیر می‌باشد.

بعد از ثبت سفارش بین 2 تا 5 روز کاری، سفارش به پست ملی تحویل داده می‌شود. معمولا بین 2 تا 5 روز کاری مرسوله به دست خریدار خواهد رسید.

ثبت سفارش به صورت اینترنتی 24 ساعته امکان‎ پذیر می‌باشد. برای ثبت سفارش به صورت تلفنی و یا از طریق فضاهای مجازی می توانید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 17 اقدام نمایید.

از تاریخ نهایی شدن خرید، گارانتی برای شما فعال خواهد شد.

هر کد تخفیف فقط یک بار قابل استفاده می‌باشد. برای هر سفارش تنها از یک کد تخفیف می‌توانید استفاده نمایید. کد‌ تخفیف بر روی تمام فاکتور اعمال خواهد شد. اگر کالایی تخفیف‌دار باشد، کد تخفیف بر روی قیمت اصلی لحاظ خواهد شد. یعنی به طور مثال اگر کالایی 30 درصد تخفیف داشته باشد و کد تخفیف 40 درصدی داشته باشید، بر روی فاکتور فقط تخفیف 40 درصد اعمال می‌شود.

برخی کدهای تخفیف زمان محدودی برای استفاده دارند و بعد از گذشت آن مدت زمان، دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

بعد از لغو سفارش، کارت هدیه مجددا فعال خواهد شد. اما کد تخفیف دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

در ابتدا اطمینان حاصل کنید که کد را به درستی وارد می‌کنید. اگر همچنان با پیغام خطا روبه‌رو شدید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

کدهای تخفیف شرایط خاص و محدودیت زمانی برای استفاده دارند که در هنگام دریافت کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از نهایی شدن ثبت سفارش، می توانید از راه ارتباط با پشتیبانی سایت لباست وضعیت سفارش خود را بررسی نمایید.

اگر در زمان تامین کردن کالا، اختلالی صورت گیرد از سمت پشتیبانی با شما تماس گرفته خواهد شد.

بعد از تحویل بسته به پست، کد رهگیری پستی به شما پیامک خواهد شد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت پست جمهوری اسلامی به پیگیری آخرین وضعیت مرسوله خود بپردازید.

اگر به هر دلیل نیاز به مرجوعی کالا و کنسل کردن سفارش بود می‌توانید به بخش درخواست مرجوعی و تکمیل فرم، منتظر تماس کارشناسان باشید. همچنین می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبان‌های لباست تماس برقرار کنید و درخواست مرجوعی را اعلام کنید. توجه داشته باشید تنها تا 7 روز بعد از نهایی شدن سفارش زمان برای اعلام کنسلی و بازگرداندن کالا دارید.

بله، تا 7 روز بعد از ثبت سفارش می‌توانید به تعویض کردن سفارش خود بپردازید. بعد از گذشت این زمان امکان کنسلی یا مرجوعی وجود ندارد.

بعد از تکمیل سفارش، تنها تا 7 روز می‌توانید به مرجوع کردن کالا بپردازید (با احتساب روز‌های تعطیل)

برای مرجوع کردن کالا یا تعویض، کالا باید دارای لیبل و تگ باشد. همچنین کالا در حالت اولیه قرار داشته باشد و به هیچ عنوان از آن استفاده نشده باشد. ارسال فاکتور خرید به همراه کالا ضروری است و  در صورتی که فاکتور نداشته باشید امکان مرجوعی و تعویض وجود نخواهد داشت.

هر شرکتی گارانتی خاص خود را برای کالا ارائه می‌دهد. کالا‌های لباست دارای گارانتی 6 ماهه می‌باشند. مگر اینکه گارانتی دیگری برای محصولات خاص ثبت شده باشد. اطلاعات شرایط استفاده از گارانتی در قسمت مشخصات کالا موجود است.

قبل از ارسال کالاها به خوبی بسته بندی و ارسال می‌شوند. بعد از تحویل بسته به پست، مسئولیت حفظ سلامت مرسوله به عهده پست ملی می‌باشد و در صورت آسیب به مرسوله، باید از این شرکت پیگیری شود.

تا 7 روز امکان تعویض و مرجوعی وجود دارد. به شرطی که کالا در حالت اولیه قرار داشته باشد و لیبل و تگ نیز همراه آن باشد.

تا 7 روز امکان 2 مرتبه تعویض وجود دارد.

برای مرجوع کردن و تعویض فقط از پست استفاده می‌گردد.

بعد از تماس و هماهنگی با پشتیبان‌های لباست، کارشناسان کالا را بررسی می‌کنند. اگر کالا در حالت اولیه قرار داشته باشد بین 48 تا 72 ساعت کاری، وجه برای مشتری واریز خواهد شد. اما اگر کالا در شرایط اولیه قرار نداشته باشد، لیبل و تگ آن جدا شده باشد، دچار سائیدگی و یا پارگی شده باشد و… سفارش دوباره به مشتری بازگردانده می‌شود و کنسلی یا تعویض امکان‌پذیر نخواهد بود.