مجله لباست

همه چیز درباره کفش قهوه ای چرم | آقایان بخوانند!

کفش قهوه-ای چرم

کفش برای آقایان یک اکسسوری بسیار مهم است که انتخاب درست یا غلط آن تأثیر زیادی در استایل فردی آنها دارد. اگر قصد خرید یک جفت کفش قهوه ای مردانه را دارید؛ یا نمی دانید کفش قهوه ای چرم تان را چگونه با سایر لباس هایتان ست کنید؛ در ادامه این مطلب که توسط چرم کروکو گردآوری شده است با ما همراه شوید.

چرا رنگ قهوه ای؟

 رنگ قهوه ای بعد از رنگ مشکی از پرطرفدارترین رنگ کفش های مردانه است. کفش قهوه ای همیشه جزو کفش های پرفروش مخصوصا برای آقایان است. شاید به این دلیل که رنگ قهوه ای یک رنگ جدی و واقع بینانه است و با حمایت و حفاظت از خانواده ارتباط معناداری دارد. آقایانی که از رنگ قهوه ای در ظاهر خود استفاده می کنند بر سخت کوشی، اصالت و اتکاپذیری خود تاکید می کنند. رنگ قهوه ای یک رنگ ساختارمند است و بینندگان خود را به نظم و ترتیب دعوت می کند.

کفش قهوه ای از نوع چرم

 انتخاب کفش قهوه ای چرم میان انواع جنس های کفش همیشه حرف اول را می زند. کفش چرم علاوه بر دوام و مقاومت بالا، ظاهر لوکس و شیکی به استایل شما می دهد. نگهداری از آن آسان است و به راحتی ساییده یا خراب نمی شود. وقتی بابت یک جفت کفش چرم طبیعی پول زیادی پرداخت می کنید می توانید مطمئن باشید که آن کفش قدم به قدم با شما همراهی خواهد کرد.

ست کردن کفش قهوه ای چرم

 اگر کفش چرم قهوه ای می پوشید از پیراهن هایی با رنگ های خنثی استفاده کنید. فرقی نمی کند رنگ خنثی پیراهن شما روشن باشد یا تیره؛ رنگ خنثی به زیبایی با کفش قهوه ای شما ست می شود. اگر برای یک موقعیت رسمی یا نیمه رسمی آماده می شوید کفش قهوه ای تان را با کت و شلوار خاکستری ست کنید. رنگ خاکستری در کنار قهوه ای همخوانی بسیار جذاب و مردانه ای دارد. در کنار هم قرار گرفتن این دو رنگ باعث می شود استایل شما به چشم بیاید و زیباتر جلوه کند.

 کفش و کمربند چرم

 ست کردن کفش و کمربند برای آقایان یک اصل بسیار مهم است. اگر می خواهید استایل شیکی داشته باشید همیشه جنس و رنگ کمربند تان را با کفش تان ست کنید. در مورد کفش قهوه ای چرم هم که تکلیفش مشخص است. یک کمربند قهوه ای چرم چشم همه را به سمت ظاهر دلفریب شما خیره می کند.

کفش قهوه ای چرم با شلوار

شلوار ها از اهمیت بالایی در استایل آقایان برخوردار هستند. اگر کفش و شلوار به خوبی با یکدیگر ست شوند نیمی از مسیر خوش تیپی را پیموده اید. برای ست کردن کفش قهوه ای چرم بهتر است از شلوار هایی به رنگ خاکی استفاده کنید. هر چه درجه زنگ کفش تان تیره تر باشد بهتر است شلوارتان هم به همان اندازه توان تیره تری داشته باشد. یکی از مزایای کفش قهوه ای چرم این است که که با شلوارهای جین و کتان به راحتی ست می شود. رنگ های خاکستری و مشکی هارمونی خوبی با کفش قهوه ای چرم شما ایجاد می کند.

یک تیپ غیر رسمی!

اگر کفش قهوه ای چرم شما مدل غیر رسمی مثل انواع بوت ها دارد می توانید از شلوار جین تیره برای ایجاد یک استایل زیبا کمک بگیرید. شلوار جین استایل اسپرتی به شما می دهد که در کنار کفش قهوه ای ترکیب چشم نوازی دارد. مخصوصا اگر شلوار جین مشکی می پوشید و قهو ه ای کفش تان روشن است هر جا بروید با این استایل خواهید درخشید. نکته ای که باید به آن توجه کنید قد شلوار است. قد شلوار جین شما نباید آنقدر بلند باشد که روی کفشتان جمع شود و یا به اصطالح چین بخورد.

 کفش قهوه ای چرم با لباس قهوه ای چی میشه؟

 شما می توانید کفش قهوه ای چرم خود را با پیراهن و شلوار قهوه ای هم ست کنید. در این حالت حفظ تضاد رنگ قهوه ای در پوشش تان مهم است. اگر رنگ کفش و لباس های قهوه ای است باید تن های متفاوتی داشته باشد. یک اشتباه رایج در استایل آقایان استفاده از رنگ های مشابه کفش و شلوار و لباس های بالا تنه است. پس با رعایت این نکات می توانید یک تیپ قهوه ای کامل بزنید؛ و از استایل مردانه خودتان لذت ببرید.

کفش قهوه ای چرم و جوراب

 وقتی کفش چرمی می پوشید بهتر است از جوراب های نخی استفاده کنید. تا هم احساس بهتری داشته باشید هم از تعرق پاهایتان جلوگیری کنید. بهترین رنگ جوراب برای ست کردن با کفش قهوه ای چرم جوراب های تیره و حتی مشکی است. جوراب رنگ های روشن  مناسب کفش قهوه ای شما نیست؛ در ضمن می توانید رنگ جوراب تان را با رنگ پیراهن تان ست کنید. با این کار دقت و ظرافت خود را در انتخاب یک استایل شیک و بی نظیر به همه نشان می دهید.

کفش های قهوه ای چرم کروکو

از هرچه بگذریم سخن دوست خوشتر است. چرم کروکو پیشرو در تولید کفش های چرم طبیعی در کشور ایران به عنوان یک برند محبوب و معروف سالهاست که به فعالیت خود به مدد مشتریان وفاداری که دارد ادامه می دهد. برای دیدن کفش های قهوه ای زیبای چرم کروکو می توانید از فروشگاه بزرگ اینترنتی چرم کروکو بازدید کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =