مجله لباست

بهترین رنگ‌ های تابستانی و بهاری برای استایل شما

رنگ‌ های تابستانی

اگر پالت رنگی جذابی را مقابل شما بگذاریم، کدام رنگ‌ را برای لباس‌های بهاری یا تابستانی خود انتخاب می‌کنید؟ شاید بگویید همه رنگ‌ های تابستانی زیبا هستند و برایتان خیلی فرقی نکند که چه رنگی بپوشید یا چگونه از رنگ‌ها در استایل خود استفاده کنید، اما مطمئن باشید که استایل شما با این نگاه سطحی به رنگ‌ها خاص و متفاوت نخواهد بود. ما در این مطلب به شما می‌گوییم از چه رنگ‌هایی در فصل بهار و تابستان استفاده کنید، که همچنان جذاب و شیک به نظر بیایید.

رنگ مرجانی از رنگ‌های تابستانی شیک و جذاب

باید اعتراف کنیم که رنگ مرجانی یکی از رنگ‌های شاد، زنده و زیبا است که سرزندگی را در استایل شما به نمایش می‌گذارد. شاید بسیاری از شما هیچ پیش زمینه‌ای از رنگ مرجانی نداشته باشید؛ در این صورت باید بگوییم که مرجانی در طیف رنگ‌های زنده نارنجی قرار می‌گیرد. این رنگ با تم طلایی زیبایی خود را به رخ می‌کشد. جالب است بدانید که رنگ مرجانی در طیف رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرد. از این رو هیچ تفاوتی ندارد که جنسیت شما چیست، با استفاده از این رنگ در استایلتان جذابیت خود را به نمایش خواهید گذاشت. این رنگ جذاب در سال 2019 نیز مورد توجه کمپانی پنتون قرار گرفت و رنگ سال اعلام شد.

شاید اگر بگوییم که پس از سال 2019 رنگ مرجانی بیشتر در استایل‌ها استفاده می‌شود، پربی‌راه نگفته باشیم. این رنگ به خصوص در استایل‌های بهاری و رنگ‌ های تابستانی جذابیت زیادی دارد. کافی است که پیراهن، تاپ یا بلوزی به رنگ مرجانی را با شلوار جین ست کنید. این ترکیب بی‌نظیر استایل جذاب و به یاد ماندنی از شما در ذهن اطرافیانتان به جا خواهد گذاشت. اگر به این رنگ علاقه دارید، بهتر است که آن را در کنار رنگ‌های خنثی و روشن ست کنید. به عنوان مثال، رنگ طوسی و سرمه‌ای در کنار مرجانی جلوه فوق‌العاده‌ای به استایل شما می‌دهند.

سبز پاستلی؛ تابستانی و خاص

سبز پاستیلی یکی از رنگ‌ های تابستانی و جذاب است که در سال‌های اخیر بسیار به آن توجه می‌شود. این رنگ یکی از تناژهای رنگ سبز و البته بسیار روشن است. از این رو می‌توان این رنگ را جز رنگ‌های خنثی دانست. سبز پاستیلی یکی از بهترین رنگ‌های بهاری لباس‌ها به شمار می‌آید. چه خوب است در فصل بهار با استایلی جذاب از این رنگ با طبیعت همراه شوید. مطمئن باشید که این رنگ تیپ شما را جذاب‌تر و البته شاداب‌تر خواهد کرد. برای ست کردن این رنگ نیز هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید؛ زیرا این رنگ در هر استایلی با هر ترکیب رنگی، ظاهر شما را باطراوت و جذاب می‌کند. می‌توانید این رنگ را با سایر رنگ‌های پاستلی مانند آبی یا صورتی پاستلی ست کنید و استایلی مینیمال بسازید.

اگر به دنبال استایلی شیک با رنگ‌های تابستانی هستید، همچنان رنگ سبز پاستلی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. ترکیب این رنگ در کنار رنگ‌های خنثی مانند سیاه، سفید، خاکستری و تناژهای کرم استایلی شیک و جذاب برای شما رقم می‌زند. اما اگر می‌خواهید استایلی متفاوت و چشمگیر داشته باشید، بهتر است که سبز پاستیلی را با سبز نعنایی ست کنید. این ترکیب رنگ بسیار چشمنواز و زیبا است که توجه هر فردی را جلب خواهد کرد.

رنگ یاسی؛ رنگی اشرافی با طراوت فصل بهار

اگر به دنبال رنگ بهاری برای لباس خود هستید، ما به شما یاسی را پیشنهاد می‌کنیم. حتی در انتخاب رنگ لباس تابستانی نیز یاسی گزینه ایده‌آلی به نظر می‌رسد. یاسی از ترکیب دو رنگ آبی و صورتی به دست می‌آید که زیبایی و قدرت رنگ بنفش را با ملایمت به نمایش می‌گذارد. در ست کردن این رنگ پیش از هر چیز باید بدانید که یاسی در دسته رنگ‌های سرد قرار می‌گیرد. بنابراین اگر پوست روشنی دارید، یاسی انتخاب خوبی برای شما است. این رنگ در کنار رنگ‌های مشکی، سفید و طوسی استایل شما را شیک و زیبا خواهند کرد. یاسی یکی از رنگ‌ های تابستانی است که در کنار رنگ‌های سفید ترکیب زیبایی می‌شود.

آبی سلطنتی از رنگ‌های تابستانی شیک

پیش از آن که کمپانی پنتون در سال 2020 رنگ آبی سلطنتی را به عنوان رنگ سال معرفی کند، بسیاری از سلطنتی‌های دربار را با استایل‌های کلاسیک به این رنگ دیده بودیم. پس از اعلام پنتون آبی سلطنتی بار دیگر توجه بسیاری از افراد کلاسیک‌پوش و حتی اسپرت‌پوش را جلب کرد. بسیاری از افراد این رنگ را جایگزینی برای رنگ مشکی می‌دانند، اما باید اعتراف کنیم که جذابیت این رنگ اشرافی بیش از مشکی است. اگرچه این رنگ تیره است، اما یکی از بهترین گزینه‌ها در میان رنگ‌های تابستانی به محسوب می‌شود.

از آن جایی که آبی سلطنتی با هر رنگ پوستی جذابیت خود را با قدرت به نمایش می‌گذارد، هر فردی می‌تواند این رنگ را برای استایل خود انتخاب کند. حتی به نظر می‌رسد که کمد لباس هر خانم و آقایی به لباسی به این رنگ نیاز دارد؛ زیرا این رنگ هر استایلی را جذاب می‌کند. رنگ های خنثی ترکیب خوبی با آبی سلطنتی می‌سازد؛ مخصوصاً سفید که جادویی‌ترین ترکیب با رنگ آبی کاربنی یا سلطنتی محسوب می‌شود. اما اگر به دنبال رنگ‌های تابستانی برای استایل‌های کلاسیک در این فصل هستید، باید آبی درباری را با رنگ مشکی یا قهوه‌ای ست کنید.

رنگ زرد؛ بهترین رنگ برای پوست گندمی

یکی از زیباترین رنگ‌های تابستانی و البته بهاری رنگ زرد است. این رنگ گرم و شاد، احساس لذت و اشتیاق را در استایل شما به نمایش می‌گذارد. جالب است بدانید که این رنگ قدرت ذهنی شما را نیز بالا می‌برد. اما هر فردی از این رنگ در استایل خود استفاده نمی‌کند؛ باید خیلی ریسک‌پذیر باشید که سراغ این رنگ بیایید. برخلاف آنچه اکثر مردم تصور می‌کنند، زرد بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی است. هیچ فرقی ندارد که پوست شما به چه اندازه تیره است، شما می‌توانید با خیالی آسوده از تمام تناژهای رنگ‌های زرد استفاده کنید.

البته اگر در استفاده از رنگ زرد در استایل خود تردید دارید، می‌توانید از اکسسوری‌هایی به این رنگ استفاده کنید. سپس این اکسسوری‌ها را با لباس‌های طرحداری که رنگ زرد کمی در آن دیده می‌شود، ست کنید.

رنگ سفید؛ رنگ بهاری برای لباس

چه رنگی بهتر از سفید برای فصل بهار و تابستان که مخالف سیاهی و تاریکی است. هر کجا صحبت از رنگ سفید شود، اولین چیزی که در ذهن هر فردی نقش می‌بندد، نور است؛ شاید به همین دلیل است که سفید را رنگی نورانی و البته مثبت می‌دانند. از این رو سفید به یکی از گزینه‌های ثابت در لیست رنگ‌های تابستانی و بهاری تبدیل شده است. سفید در دسته رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرد و با تمام رنگ‌ها رفاقت خوبی دارد. از این رو می‌توانید این رنگ را با هر تریکب رنگی به راحتی در استایل خود جا دهید. اگرچه سفید رنگی خنثی است،اما استفاده از آن استایل شما را به شکلی باور نکردنی جذاب خواهد کرد.

کلام آخر

از نظر تیم لباست رنگ ها قدرتی دارند که در کلمات نمی‌گنجند؛ هیچوقت این نیروی جادویی را دست کم نگیرید. در هر فصل با تغییر آب و هوا رنگ پوشش خودتان را عوض کنید و اجازه دهید طبیعت در شما جاری شود. این هماهنگی در ایجاد روحیه مثبت برای شما تاثیر زیادی دارد. با استفاده از رنگ‌های تابستانی و بهاری در استایل خود، راندمان کارتان را در این فصول از سال افزایش دهید. مطمئن باشید که با انتخاب رنگ درست احساس رضایت بیشتری از استایل خود نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + ده =